Zavřít

Sanace železobetonových konstrukcí

Sanace, reprofilace a statické zajištění panelové výstavby systémy MAPEI, STO.

Smyslem sanace železobetonové konstrukce je zastavení korozních procesů konstrukčních prvků a nahrazení poškozeného betonu. Nejčastěji poškozenými místy jsou konstrukční prvky balkonových a lodžiových podest a vstupů panelových domů. Sanace železobetonové konstrukce se nejčastěji provádí v rámci rekonstrukce panelových domů a před zateplením nemovitosti. V případě, že by nebyla provedena sanace, zateplení by pouze skrylo poškozené části, které se v průběhu několik let projeví vážnými konstrukčními defekty.

Provádíme

obhlídku železobetonových konstrukcí,

očištění konstrukčních prvků,

aplikaci sanačních materiálů,

zastavení korozních procesů,

náhradu poškozeného betonu.


Součástí našich dalších prací jsou opravy střech či tlakové čištění fasád.


Očištění poškozených povrchů

Nejčastějšími projevy defektů ohrožujících konstrukci panelových domů jsou trhliny v omítce, zvětralý povrch, koroze železných výztuh a vydrolení betonu. Problémová místa proto nejdříve důkladně očistíme tryskáním křemičitým pískem. Tryskání zbaví povrch všech


Aplikace sanačních materiálů a náhrada poškozeného betonu

Po očištění povrchu a zbavení rzi aplikujeme sanační materiály. Používáme přípravky od renomovaných výrobců Baumit, Caparol, Weber a STO. Finálním krokem je nahrazení poškozeného betonu.


Ochraňte konstrukci panelového domu

Ochraňte poškozené části panelové konstrukce před degradací a předejděte hrozbě narušení statiky. Investujte do sanace železobetonové konstrukce. Vyplňte formulář a my se vám ozveme co nejdříve.


Máte zájem o naše služby?
Napište nám.

Jméno

Email

Předmět

Zpráva