Zavřít

Zateplování objektů

Dodávka a montáž zateplovacích systémů firem BAUMIT, STO a dalších dlouhodobě prověřených partnerů, kteří mají schválení ETA a certifikované systémy v kvalitativní třídě „A“.

Přejete si snížit tepelné ztráty domu a ušetřit za vytápění? Rádi byste nemovitosti dopřáli nový vzhled? Chcete zvýšit uživatelský komfort v bytě? Investujte do kvalitního zateplení budov. Zateplení nemovitosti sníží tepelné ztráty, zabrání promrzání obvodových stěn, zvýší hlukovou izolaci a tepelný komfort v interiéru i pozvedne hodnotu nemovitosti.

Provádíme

zateplení panelových, bytových a rodinných domů,

izolace minerální vatou a polystyrenem,

sanace konstrukcí a opravy fasád.


Vyšší účinnosti zateplení dosáhnete komplexní regenerací domu, která zahrnuje izolaci a opravu střechy, zasklení balkónů a lodžií, výměnu oken a vstupních dveří. Vedle samotného zateplení budov provádíme parní čištění fasád a opravy střech.


Návrh zateplovacího systému

Základem pro kvalitní zateplení domu je přesné zhodnocení stávajícího stavu objektu a návrh správné skladby zateplovacího systému i technologie přípravy podkladu. Součástí naší práce jsou proto opravy fasády, reprofilace a sanace panelových konstrukcí i penetrační nátěry, které ochrání podklad, zvýší jeho přilnavost a zamezí vzlínání vlhkosti.


Certifikované technologické postupy

Zateplovací systémy aplikujeme podle předepsaných technologických postupů, platných norem a požárních předpisů. Zásadně používáme originální a kvalitní materiály, které nikdy nenahrazujeme levnějšími komponenty. Každá nepatřičná úspora nákladů se totiž negativně promítne do výsledku celého zateplení.


Máte zájem o naše služby?
Napište nám.

Jméno

Email

Předmět

Zpráva