Zavřít

Regenerace panelových domů

Specializujeme se na komplexní služby v oblastech revitalizace a zateplení nemovitostí. Provádíme regenerace a opravy bytových, panelových a rodinných domů. Naší předností je maximální důraz na kvalitu provedení a použitých materiálů. Pro zateplovací systémy využíváme vysoce spolehlivé injektované kotvení.

Co nabízíme

Komplexní nabídka služeb.

Profesionální provedení.

Dlouhodobé zkušenosti.


Kromě rekonstrukcí provádíme také vysokotlaké parní čištění fasád. Nechte vaši fasádu opět zazářit, kontaktujte nás!

Poskytujeme komplexní přístup

Před samotným zahájením oprav provedeme návrh optimálního řešení a technologických postupů. Pouze správně navržená technologie a komplexní přístup zabezpečí vysokou kvalitu a dlouhou životnost provedených oprav. Před zateplením panelových domů je například nutné věnovat pozornost reprofilaci betonových konstrukcí, opravit trhliny poškozené fasády či provést sanaci konstrukcí. Neprovedením těchto úprav mohou v budoucnu vznikat vážné poruchy konstrukce.

Využijte široký okruh prací

Revitalizace nemovitostí neznamená pouze zateplení opláštění. Součástí našich prací je výměna oken, rekonstrukce balkonů, zasklení lodžií či výměna vstupních dveří. Zároveň provádíme opravy a izolace plochých střech.

Objednejte si nezávislou konzultaci

Hledáte kvalitní regenerace bytových a rodinných domů? Zajímá vás cena prací? Přejete si realizovat kvalitní opravy nemovitostí? Zavolejte nám nebo vyplňte kontaktní formulář! Sídlíme v okrese Česká Lípa, služby poskytujeme pro Liberecký kraj a široké okolí.

Provádíme

komplexní regenerace nemovitostí

sanace
konstrukcí

opravy a zateplení fasád

výměnu
oken

revitalizace a zasklení balkonů a lodžií

další
práce