Menu

Ke stažení

Stružnice 14, 470 02 Stružnice(+420) 602 673 140info@eurotherm-cz.cz

Zateplování objektů

Návrh technologie zateplení.

Snížení energetických ztrát.

Dlouhá životnost.

Přejete si snížit tepelné ztráty domu a ušetřit za vytápění? Rádi byste nemovitosti dopřáli nový vzhled? Chcete zvýšit uživatelský komfort v bytě? Investujte do kvalitního zateplení budov. Zateplení nemovitosti sníží tepelné ztráty, zabrání promrzání obvodových stěn, zvýší hlukovou izolaci a tepelný komfort v interiéru i pozvedne hodnotu nemovitosti.

Provádíme:

  • zateplení panelových, bytových a rodinných domů
  • izolace minerální vatou a polystyrenem
  • sanace konstrukcí a opravy fasád

Vyšší účinnosti zateplení dosáhnete komplexní regenerací domu, která zahrnuje izolaci a opravu střechy, zasklení balkónů a lodžií, výměnu oken a vstupních dveří. Vedle samotného zateplení budov provádíme parní čištění fasád a opravy střech.

Návrh zateplovacího systému

Základem pro kvalitní zateplení domu je přesné zhodnocení stávajícího stavu objektu a návrh správné skladby zateplovacího systému i technologie přípravy podkladu. Součástí naší práce proto jsou opravy fasády, reprofilace a sanace panelových konstrukcí i penetrační nátěry, které ochrání podklad, zvýší jeho přilnavost a zamezí vzlínání vlhkosti. 

Certifikované technologické postupy

Zateplovací systémy aplikujeme podle předepsaných technologických postupů, platných norem a požárních předpisů. Zásadně používáme originální a kvalitní materiály, které nikdy nenahrazujeme levnějšími komponenty. Každá nepatřičná úspora nákladů se totiž negativně promítne do výsledku celého zateplení.

Získejte ceník zateplení nemovitostí

Chcete mít tepelně úsporný dům? Investujte do jeho zateplení. Získejte ceník prací a další informace. Kontaktujte zateplení domů EUROTHERM-CZ s.r.o. Česká Lípa. Zateplení nemovitostí realizujeme v Libereckém kraji a v širokém okolí.