Menu

Ke stažení

Stružnice 14, 470 02 Stružnice(+420) 602 673 140info@eurotherm-cz.cz

Rekonstrukce plochých střech

Dlouhá životnost systému.

Umožňuje vyschnutí původních vrstev.

Odolný systém vůči stojící vodě.

Střecha patří k nejdůležitějším, ale často opomíjeným částem nemovitostí. Jakmile do střechy zatéká, je zpravidla zaděláno na velký problém. Zatékání totiž vážně degraduje střešní konstrukci. Nenechte si vážně poškodit dům, investujte do opravy střechy. Provádíme rekonstrukce, zateplení a hydroizolace plochých střech pro rodinné, bytové a panelové domy.

Provádíme:

  • realizace fóliových střešních systémů
  • opravy a hydroizolace plochých střech
  • rekonstrukce lepenkové a asfaltové krytiny
  • zateplení střech minerální vatou, polystyrenem a foukanou kamennou vlnou
  • realizace fóliových systémů ALKORPLAN, SIKAPLAN, SARNAFIL
  • další drobné opravy a střešní práce

Využijte našich dalších služeb, kterými jsou rekonstrukce panelových domů, sanace konstrukcí a realizace zateplovacích systémů.

Variabilní fóliové systémy

Střešní fóliové systémy umožňují realizovat různé varianty střech podle způsobu stabilizace hydroizolační vrstvy. Fólie jsou vhodné jak pro nově realizované střešní skladby, tak i pro rekonstrukce plochých střech. Fóliové systémy obsahují řadu doplňkových materiálů, které usnadňují realizace nejrůznějších střešních detailů.

Výhody fóliových systémů

Výhodou fóliových střešních systémů jsou kvalitní materiály, které zaručují dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči mechanickému namáhání, nepřízni počasí i proti teplotním výkyvům. Technologická skladba systému umožňuje výborné tepelné i hydroizolační vlastnosti. Střešní fóliové systémy jsou bezúdržbové, vynikají rozměrovou stálostí a umožňují vysychání původních střešních vrstev. Stěžejním faktorem je odolnost proti hnijící vodě, díky čemuž jsou fóliové systémy vhodné pro rovné a bezspádové střechy.

Zavolejte nám a získejte více informací

Nenechte unikat teplo střechou. Neodkládejte opravu poškozené střechy. Získejte cenovou nabídku na rekonstrukci střechy bytového či rodinného domu. Kontaktujte EUROTHERM-CZ s.r.o. Česká Lípa. Rekonstrukce střech provádíme v celém Libereckém kraji a okolí.