Menu

Ke stažení

Stružnice 14, 470 02 Stružnice(+420) 602 673 140info@eurotherm-cz.cz

Parní čištění fasád

Nejúčinnější metoda čištění.

Odstraní plísně a mikroorganismy.

Dlouhodobý efekt.

Vzhled domovních fasád znečišťují zplodiny z automobilů a lokálních topenišť, prach, tvorba plísní i růst řas. Účinným prostředkem, jak obnovit původní vzhled opláštění je vysokotlaké mytí fasád. Společnost EUROTHERM-CZ Česká Lípa provádí parní tlakové čištění fasád, odstraňování plísní a organismů, ochranné nástřiky i renovace fasád. Tlakové čištění fasád provádíme u rodinných a bytových domů v širokém okolí.

Provádíme:

  • čištění fasády teplou tlakovou vodou
  • ošetření fasády ochranným nástřikem s fungicidním účinkem
  • odstranění zbytků organických nečistot parním mytím
  • nátěry fasád

Součástí našich prací jsou také rekonstrukce panelových domů, zateplení nemovitostí, hydroizolace a opravy střech.

Třífázový postup čištění fasády

Znečištěnou fasádu nejdříve pomocí vysokotlakého čističe WAP očistíme teplou tlakovou vodou. Poté na fasádu aplikujeme ochranné nástřiky s fungicidními účinky, které zahubí plísňové organismy a organické zelené povlaky. Na závěr odumřelé řasy, organismy a zbytky nečistot odstraníme horkou párou.

Podle odborných studií právě vysokoteplotní čištění patří mezi nejúčinnější metody mytí fasád. Pravidelná údržba a čištění fasády zároveň slouží jako ochrana před ulpíváním nečistot a rozmnožením cizorodých organismů.

Renovace fasádních nátěrů

Na přání provádíme renovace fasád a nové nátěry zateplovacích systémů. Nátěry fasád realizujeme v široké paletě 999 barevných odstínů.

Objednejte si parní čištění fasád

Hledáte tlakové čištění fasád rodinných, bytových a panelových domů? Zajímá vás ceník mytí fasád? Kontaktujte EUROTHERM-CZ. Parní čištění provádíme pro Liberecký kraj a široké okolí.